عکس روز
13
فصلنامه اعتیاد پژوهی
-
هم نت بانوان
گزارش همایش
 

اين همايش يكروزه كه به همت حوزه مشاوران جوان استانداري اصفهان و با حضور استاندار و نماينده ويژه رئيس جمهور در حوزه جوانان كشور، در سالن پيامبر اعظم(ص) دانشگاه اصفهان برگزار گرديد.

در اين همايش يكروزه كه به همت حوزه مشاوران جوان استانداري اصفهان و با حضور استاندار محترم استان و همچنين نماينده ويژه رئيس جمهور در حوزه جوانان كشور، در سالن پيامبر اعظم(ص) دانشگاه اصفهان برگزار گرديد حدود 400 نفر از مشاوران جوان شهرستان هاي مختلف استان اصفهان گرد هم آمدند و به بررسي مشكلات و دغدغه هاي پيش روي جوانان استان پرداختند.

استاندار اصفهان در اين همايش گفت: نشست هاي نخبگان جوان و ارتباط مديران استان با جوانان بايد استمرار داشته باشد.

دكتر عليرضا ذاكر اصفهاني در همايش استاني وحدت و انسجام جوانان ايران اسلامي در دانشگاه اصفهان افزود: اين ارتباط و تعامل با بخش هاي جوانان، دانشجويي، طلاب و مراكز فرهنگي و هنري بالاست.

وي اظهار كرد: به آنچه جوانان به آن مي پردازند اشراف كامل دارم و از نزديك با بدنه دانشجويي در ارتباط هستم. وي با بيان اينكه بايد با همفكري و تفاهم كارهاي استان و كشور را به سمت جلو پيش برد، افزود: به تفكر و فكر دانشجويان، جوانان انديشمند، نخبگان و طلاب اعتقاد دارم و بايد از اين سرمايه ها حمايت و استفاده شود.

استاندار اصفهان گفت: جوانان در بخش نيروي انساني از منابع قدرت نظام سياسي هستند.

وي به فرمايشات رهبر معظم انقلاب در باره جوانان و انقلاب اسلامي و فلسفه آن اشاره كرد و گفت: معظم له فرمودند دهه چهارم انقلاب دهه تمدن سازي است.

وي افزود: رهبر معظم انقلاب بارها بر ايجاد تمدن اسلامي تاكيد كردند و شيوه و فلسفه انقلاب اسلامي مد نظر معظم له است.

ذاكر اصفهاني افزود: در اين زمينه بايد همسو با فرمايشات و منويات معظم له، آرمان ها و انديشه هاي انقلاب اسلامي حركت كرد.

وي به حضور جوانان در عرصه هاي مختلف استان اشاره كرد و گفت: در حال حاضر حدود 50 نفر از جوانان در بخش هاي مختلف استانداري به كار گرفته شده اند كه بي سابقه است و همچنين از حل مشكل آزمون استخدامي استانداري در آينده نزديك خبر داد.

در ادامه اين نشست استاندار اصفهان به سوالهاي جوانان نخبه استان در بخش هاي مختلف كشاورزي، صنعتي، فرهنگي و هنري كه به صورت كتبي ارائه شد، پاسخ داد.

در ادامه آقاي مهدي بشيري، مشاور جوان استاندار اصفهان در اين همايش به اهميت موضوع گروه مشاوران جوان و فعاليت آن ها اشاره كرد و اظهار داشت: فعاليت اين بخش باعث ايجاد ارتباط گرم جوانان با مديران و مسئولان مي شود.  وي افزود: جوانان براي حل مشكلات به صحنه مي آيند و با ارائه راهكارهاي مناسب نقش موثري در رفع مشكلات دارند كه 25 دستگاه استان اصفهان با حوزه مشاوران جوان استانداري همكاري دارند.

مشاور جوان استاندار اصفهان بيان داشت: مشاوران جوان وابستگي به حزب و گروه ها ندارند و اين قداست خود را حفظ خواهند نمود كه اين موضوع نقطه مثبتي براي اين گروه است و مشاوران جوان حول محور ولايت فقيه متحد هستند. وي ادامه داد:مشاوران جوان خود را وام دار شهدا و ايثارگران مي دانند و براي اداي دين تلاش و كوشش و همفكري مي كنند.

در اين همايش آقاي سيد محمود علوي مشاور جوان فرماندار شهرستان به همراه تعدادي از اعضاي گروه مشاوران جوان شهرستان خوروبيابانك نيز حضور داشتند و از نزديك با مسئولين استان در جهت رساندن مشكلات جوانان شهرستان خوروبيابانك صحبت نمودند.

لازم به ذكر است اين همايش در كليه استان هاي كشور جهت بررسي مشكلات جوانان در حال برگزاري مي باشد و قرار است در آينده نزديك همايش كشوري آن با حضور جناب آقاي دكتر احمدي نژاد و هيئت محترم دولت و مشاوران جوان فرمانداري ها در تهران برگزار گردد و خواسته هاي جوانان به صورت مصوبه اجرايي گردد.

 
۱۴۰۱ چهارشنبه ۶ مهر
لیست مقالات دانشگاه
لیست همایشهای دانشگاه
چکیده پایان نامه ها
Powered by DorsaPortal